W następnej kolejności wybieramy rodzaj problemu, który nas dotyczy. Jeśli zwracana gra nie została jeszcze uruchomiona, warto wybrać opcję „Przypadkowy zakup”, gdyż ten rodzaj zgłoszeń jest rozpatrywany pozytywnie w pierwszej kolejności. Zatem do dzieła – jak udostępnić koledze grę na Steam? Przede wszystkim należy upewnić się, że masz włączone na swoim koncie zabezpieczenie Steam Guard.

Co prawda jej nazwa sugeruje, że jest dostępna tylko dla rodzin, ale w rzeczywistości nie ma takich wymagań. Oznacza to, że bez problemu można udostępnić grę także niespokrewnionej osobie – np. Trzeba jednak wiedzieć, że platforma zastrzega sobie brak możliwości uzyskania pomocy z napotkanymi błędami, jeżeli wymieniający się grami użytkownicy nie mieszkają pod jednym dachem. Aby to zapłacić psc za gry, musi wybrać metodę płatności paysafecard i potwierdzić kraj zamieszkania. Następnie użytkownik zostaje przekierowany na stronę paysafecard, gdzie należy wpisać posiadany kod PIN. Gracz musi jedynie potwierdzić transakcję (klikając “płatność”) i to wszystko.

Zwroty pieniędzy mają polegać na usunięciu ryzyka związanego z kupowaniem produktów na Steam — nie jako sposobu na zdobywanie darmowych gier. Jeśli według nas będziesz nadużywać zwrotów pieniędzy, możemy przestać je przyjmować. Nie uważamy za nadużycie zażądania zwrotu pieniędzy za produkt zakupiony przed wyprzedażą i ponowne kupienie tego produktu po obniżonej cenie. Poniżej znajduje się więcej informacji, lecz nawet jeśli twój przypadek nie podlega zasadom uzyskania zwrotu pieniędzy, to i tak możesz o niego poprosić, a my przyjrzymy się sprawie. Konsumenci zamieszkujący obszary niektórych jurysdykcji mogą mieć dodatkowe prawa dotyczące uzyskania zwrotu pieniędzy w przypadku, gdy gra jest wadliwa. Działa to też oczywiście w drugą stronę i to ktoś inny może udostępnić Ci interesujący Cię tytuł.

Co ciekawe, mimo oferowania ogromnej liczby gier oraz częstych zniżek – aż 37% zakupionych tytułów nigdy nie zostało przez graczy odpalonych (dane z 2014 wg Ars Technica). Dużym atutem Steam jest możliwość zarządzania naszą kolekcją gier w formie przystępnej i wygodnej w użyciu biblioteki. Jeśli graliśmy kiedyś w dany tytuł, będzie on się tam znajdował i za jednym olej rośnie na spójności opec + kliknięciem pobierzemy go ponownie. Co ciekawe, Steam oferuje możliwość dodawania gier spoza sklepu Valve do naszej biblioteki – tj. Tytułów zakupionych na innych platformach dystrybucji cyfrowej. Warto również mieć na uwadze sytuację, w której osoba mająca dostęp do Twojej biblioteki zacznie oszukiwać w jakiejś grze za pomocą nielegalnego oprogramowania.

Zwroty pieniędzy dla zawartości do pobrania(zawartości ze Sklepu Steam dostępnej dla innej gry lub programu, „DLC”)

Większość osób płaci za gry na Steamie, używając karty psc, ponieważ nie wymaga to podawania danych osobowych ani konta bankowego. Dodatkowo kartę prepaid można kupić w każdym kiosku. Jeśli gra nie widnieje na liście „Ostatnie produkty”, możesz poszukać jej w dziale „Gry, programy, itp.”. Podczas zakupu gier jedyną dostępną walutą jest waluta kraju, do którego przypisujemy swoje konto. Osoby zastanawiające się jak zmienić walutę na Steam niestety nie znajdą pozytywnej odpowiedzi na takie pytanie.

Po stworzeniu konta i uzupełnieniu danych wystarczy zalogować się do aplikacji, wpisując hasło oraz login. Następnie klikamy w zakładkę „Biblioteka”, znajdującą się na głównym pasku interfejsu i wybieramy jakąkolwiek posiadaną grę. Ta strona o ograniczonym dostępie zawiera zastrzeżone informacje firmy Valve. Musisz posiadać podpisaną umowę poufności i/lub umowę licencyjną, w której Valve pozwala ci korzystać z tej strony. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa.

Jak pobrać i zainstalować Steam?

Pewnie obiło wam się o uszy, że Valve chce zastąpić STEAM Greenlight, który okazał się niewypałem i który nie spełniał powierzonej mu roli. Coś o tym wiemy – wiele razy byliśmy świadkami „przepychania” prywatnych serwerów gier MMO lub MMORPG, albo – co gorsza – bezmyślnych kopii istniejących już gier. Nikt nie czuwał nad jakoscią i legalnością gier, wystarczyło jedynie uzbierać odpowiednią ilość głosów. Na samym dole będzie puste pole, w którym możemy wpisać swoją recenzję. Warto tutaj dodać, że Steam pozwala zmienić ustawienia wpisu, by ten był widoczny np.

Red Dead Redemption 2 jest świetne, ale czy Twój PC spełnia wymagania gry?

Oferta zwrotu pieniędzy na Steam, dokonana w ciągu 2 tygodni od daty zakupu i dla produktów uruchomionych przez mniej niż 2 godziny, dotyczy gier i programów ze Sklepu Steam. Poniżej znajduje się opis działania zwrotów pieniędzy dla innych rodzajów zakupów. Po wysłaniu zgłoszenia należy poczekać na jego rozpatrzenie. Informacja o decyzji najczęściej przychodzi w ciągu 24 godzin. Warto pamiętać, że po pozytywnym zaopiniowaniu wniosku gra od razu zniknie z biblioteki Steam, ale na zwrot pieniędzy trzeba poczekać odrobinę dłużej. Regulamin twierdzi, że może to potrwać do 7 dni w przypadku zwrotu na portfel Steam i 14 dni w przypadku innych metod płatności.

Biblioteka Steam – wszystko, co musisz wiedzieć

To znaczy, że albo musi pofatygować się do Ciebie do domu, albo może też udostępnić Ci hasło, jeśli macie do siebie tak duże zaufanie. Na szczęście dla nas Steam pozwala w pełni legalnie rosyjski forex centrum – broker-przegląd i informacje pożyczać gry innym osobom. Serwis pozwala autoryzować 5 kont innych użytkowników lub 10 komputerów. Dzięki temu można grać w gry, których sami nie mamy, ale które kupili nasi znajomi.

Ubisoft+ 5 zł za pierwszy miesiąc. Promocja dla nowych i powracających użytkowników.

Oprócz tego ważny jest też komputer, z którego korzystamy. Autoryzacja na pożyczanie dotyczy zarówno konta, jak i naszego urządzenia. Jeśli zalogujemy się do siebie na innej maszynie, do dyspozycji będzie tylko nasza własna biblioteka. Jeśli Steam Guard nie jest włączony, musisz zweryfikować swój adres email. Zrobisz to w tej samej zakładce, bo tu właśnie są dane dotyczące Twojej poczty. Po weryfikacji maila uruchom i wyłącz aplikację Steam dwa razy pod rząd.

Niech zaznaczy je na liście i zaakceptuje zmiany, klikając przycisk Autoryzuj ten komputer. Byłoby super, gdyby dało się pograć w grę zakupioną przez naszego kolegę czy koleżankę i dzięki temu zaoszczędzić parę złotych (by wydać je, na jakiś inny mosbirzha zaczyna handlować nową futures w juanie hit). To się zmieni wraz z premierą STEAM Direct, które ujawniło właśnie początkową kwotę, jaką będą musieli zapłacić producenci gier, aby wejść na platformę Valve. To 100 dolarów, chociaż Gaben i spółka myśleli również nad 5000 dolarów.

Jak oddać grę na Steam? Poradnik krok po kroku

Jak nazwa wskazuje, jest to bezpieczna karta płatności. Paysafecard to karta prepaid, którą można nabyć w większości sklepów. Płatność psc nie wymaga podawania danych osobowych czy posiadania konta bankowego. Z tego też powodu jest bardzo wygodna, a karty paysafecard są często prezentami dla bliskich.

Czasem, na przykład w celu uzyskania pomocy technicznej, będziesz potrzebować swojego numeru użytkownika. Po zalogowaniu do konta Steam naciśnij na swój awatar (prawy górny róg ekranu). ID znajduje się pod pozycją “Szczegóły konta”, pod napisem KONTO (tu jest też podany Twój login). Istnieją jednak początkowe restrykcje dla kont, które nie wydały równowartości 5 dolarów. Użytkownicy takich kont nie mogą korzystać z większości opcji społecznościowych, począwszy od dodawania przyjaciół po otwieranie czatu grupowego.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!